בוררות  100  ובשמה הפורמלי בוררות "בזק" גובשה במטרה לפתור סכסוכים כספיים בלבד בהיקף של עד 100,000 ₪ במהירות ועל בסיס טבלת עלויות קבועה (FIX PRICE) בכפוף לעמידת הצדדים בסדר הדיון אשר נקבע לכך בכללי הבוררות. 

בוררויות אלה יתנהלו בפני יו"ר מושב הדין בשלב זה, אלא אם כן יוסכם על בורר משפטן אחר אשר קיבל את אישורו ומינויו של מושב הדין לקיים הליכי בוררות במסגרת זו. ישיבות הבוררות מתקיימות באמצעות מערכת VIDEO CONFERENCE ZOOM, אלא אם כן קבע מותב הבוררות אחרת. 

הליך בוררות בסדר דיוני מובנה בתביעות כספיות בלבד בסכום מוגבל עד 100 אלף ₪ בכפוף לעמידת בתנאי סף מוקדמים!

סקירת דו"ח הנהלת בתי המשפט מלמד כי רב הסכסוכים האזרחיים הנם מתחת לרף של 100 אלף ₪ (לפחות 80%). בישראל נתפסת הבוררות לא פעם כהליך אליטיסטי ויקר.
עו"ד רונן סטי, יו"ר מושב הדין מצא כי בוררות 100 עשויה להציע לאנשי עסקים ולציבור הרחב הליך מקצועי, נגיש ויעיל ובעיקר אלטרנטיבה פרטית ראויה לבית המשפט ו"בגובה העיניים".

לכללי בוררות 100!

לתיאום ישיבת התאמה

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.