בוררות  500 ובשמה הפורמלי בוררות "מואצת בעלות מוגבלת" גובשה במטרה לפתור סכסוכים כספיים בלבד בהיקף של עד 500,000 ₪ ביעילות ועל בסיס טבלת עלויות קבועה (FIX PRICE). זאת בכפוף לעמידת הצדדים בסדר הדיון אשר נקבע בכללי הבוררות. 

בוררויות אלה יתנהלו בפני יו"ר מושב הדין בשלב זה, אלא אם כן יוסכם על בורר משפטן אחר אשר קיבל את אישורו ומינויו של מושב הדין לקיים הליכי בוררות במסגרת זו. ישיבות הבוררות מתקיימות בחלקן המוקדם באמצעות מערכת VIDEO CONFERENCE ZOOM, אלא אם כן קבע מותב הבוררות אחרת. 

הבוררות בהליך מואץ מתקיימת בסדר דיוני מובנה בתביעות כספיות בעיקרן בסכום מוגבל עד 500 אלף ₪ בכפוף לעמידת בתנאי סף מוקדמים!

בישראל נתפסת הבוררות לא פעם כהליך אליטיסטי ויקר ומתנהלת לא פעם בתיקים של מיליונים. עו"ד רונן סטי, יו"ר מושב הדין מצא כי בוררות 500 עשויה להציע לאנשי עסקים ולציבור אלטרנטיבה פרטית ראויה לבית המשפט ו"בגובה העיניים", במיוחד בימים בהם פתרון סכסוכים הוא צו השעה!

לכללי בוררות 500!

לתיאום ישיבת מטרה לבחינת התאמת הסכסוך לבוררות 500

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.