בוררות בשניים


בוררות בשניים

בוררות בשניים במשוב הדין מציגה את "הרפואה הפרטית" לסכסוכים משפטיים. מושב הדין מציג מנגנון ייחודי של 2 בוררים (או 2 מגשרים) בצוותים קבועים לפתרון סכסוכים מקצועיים בתחומי העסקים, הבניה והמקרקעין: יו"ר ההרכב הנו יו"ר מושב הדין, עו"ד סטי והבורר הנוסף הנו מקצועי בתחומו, רו"ח, מהנדס, שמאי או בעל מומחיות אחרת. המומחים עימם מקיים עו"ד סטי את הליכי הבוררות בשניים בולטים בתחומם ובעלי מוניטין ראויים. 

אם אתם עומדים לנהל בבית משפט סכסוך מקצועי, כזה המחייב חוות של מומחים כהערכת שווי של חברות, ביצוע התחשבנות בין שותפים, ליקויי בנייה, חשבון סופי בפרויקט בניה, הערכת שמאי, הערכת אקטואר או אחר קחו בחשבון את ההליך הבא: כתב תביעה, כתב הגנה, כתב תשובה, דיון מקדמי וניסיון גישור, גילוי מסמכים, שאלונים, תצהירי עדות ראשית והגשת חוות דעת מומחים מטעם כל צד, דיון משפטי נוסף ומינוי מומחה מטעם בית משפט כדי לגבש חוות דעת על חוות הדעת שהגשתם (בינתיים חשיבותן עלולה לרדת לטמיון), הליכי חקירות נגדיות שלכם, של המומחים ובעיקר של המומחה מטעם בית משפט, סיכומים ופסק דין – נשמע מתיש, לא? 

בוררות בשניים משלבת בין הגורם המשפטי לגורם המקצועי. ניהול הבוררות בפני יו"ר מושב הדין, עוה"ד רונן סטי יחד עם בורר מומחה תחום בוחנת באופן רחב יותר של הסכסוך וחוסכת שנים של התנהלות בבית משפט; בוררות בשניים חוסכת בדר"כ את הצורך במינוי מומחה מטעם הבורר, דבר הכרוך בממון רב; בסכסוכים גדולים ניתן לסיים את הליך הבוררות בעלות שאף נמוכה מעלות האגרה בבית משפט ובהתנהלות יעילה. 

הליכי הבוררות בשניים מתנהלים בשלב זה בפני עוה"ד רונן סטי ומומחי תחום מסוימים אשר אושר ע"י מושב הדין, רו"ח, מהנדסים, שמאים ואחרים. 

2 בוררים, דעה אחת!

היה ודעות הבוררים שונות הרי בשאלות הנוגעות לתחום המומחיות (למשל אם מדובר אם לאו בליקוי בניה) – דעת הבורר המקצועי מכריעה וביתר השאלות- דעת הבורר המשפטן, עו"ד סטי; במידה וישנה שאלה אם השאלה הנה מקצועית אם לאו – תכריע דעת יו"ר מושב הדין - המשפטן. 

כללי מושב הדין

כללי מושב הדין שחוברו על ידי יו"ר מושב הדין עוה"ד רונן סטי מסדירים את הכללים לניהול הליכי הבוררות והגישור בשניים במסגרת מושב הדין בפני יו"ר מושב הדין ומומחה תחום. 

פסק דין בהליך פרטי!

פסק הבוררות בסיומו של הליך הבוררות ניתנים לאישור כפסק דין של בית משפט לפי חוק   הבוררות.  פסק הדין ניתן לאכיפה כמו פסק דין של בית משפט.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.